Кошик
1138 відгуків
+380954653136

Интернет магазин "НАВИГАТОР"

Розвиваючі дитячі килимки Babypol

Килимки Babypol

У нашому інтернет магазині ви зможете знайти широкий асортимент дитячих килимки Babypol.

Всі килимки поставляються від офіційного імпортера Babypol і є на 100% оригінальними!

Оригінальні килимки мають відмінну якість, мають всі необхідні сертифікати, гіппоалергенні і є абсолютно безпечними.

Розвиваючі дитячі килимки Babypol допомагають розвивати у вашої дитини дотик і зір. Завдяки красивим яскравим килимках з дитячими персонажами діти зможуть навчитися фокусуватися на певному персонажа або малюнку. Пізніше розглядаючи ці персонажі і граючи на килимках вони зможуть розвивати свою уяву і придумувати свої історії з цими персонажами. На деяких дитячих килимках намальовані в дитячій манері букви російського і англійського алфавіту, є килимки з цифрами. Все це допоможе розвивати у дитини образне мислення і здатність читати і рахувати. Також дитячі килимки допомагають развить логику и память.

Коврики Babypol красочные, чёткие и яркие. В то же время нет никаких агрессивных цветов и персонажей, что исключает возможность негативного влияния ковриков на детей.

Каждый коврик Babypol имеет немного шероховатую поверхность, что даёт возможность ребёнку комфортно передвигаться по коврику и прислушиваться к тактильным ощущениям.

Мягкий и тёплый коврик Бебипол даёт возможность комфортного и безопасного прибывания, не даёт ребёнку замерзнуть, а также сохраняет от ушибов в случае падения на нём!

С маленького возраста ваш малыш может лежать на коврике на спине и на животике, а взрослея он сможет ползать, ходить и играть на нём.

Все коврики детские коврики бэбипол не впитывают влагу и очень легко моются!
Все коврики поставляются в удобных фирменных чехлах с ручками. В них коврики удобно хранить и перевозить в случае необходимости.

Благодаря тому, что коврики мы заказываем напрямую от импортёра вы можете купить коврики Babypol по самым низким ценам в Украине!

 

Все детские коврики Бэбипол представлены в нескольких основных размерах:

 Коврики Babypol Размер 2000 Х1800 Х10 мм :

Килимок Babypol Підводний світ , Килимки BABYPOL Маленька країна, Килимки Babypol Цифри і рахунок , Килимки Babypol Кумедний алфавіт, Килимки Babypol Острова, Килимки Babypol Дісней Зима, Килимки Babypol Дісней Улюблені герої 2.

Килимки Babypol Розмір 1800 Х1500 Х10 мм:

Розвиваючий килимок Babypol Весела ферма, Килимки BABYPOL за ДОМАНОМ, Babypol Морська прогулянка

Килимки Babypol Розмір 1800 Х1500 Х10 мм:

килимок Babypol Домашні тварини

 


 

 

 

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
 • 15
Контакти
 • Телефон:
  +380 (95) 465-31-36
  +380 (67) 119-05-60
 • Контактна особа:
  Менеджер
 • Адреса:
  ул. Малая Арнаутская, 62 угол Екатерининской (Офис по защитным плёнкам) ОБЯЗАТЕЛЬНО предварительно уточняйте наличие товаров перед приездом!, Одеса, Одеська область, Україна
Мапа